KONST / Litografier / Färglitografi 13824157
nr 1382 4157
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 165/290, bladets mått: 84x60cm, oramad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:01:28
25/2 17:19:58
1.500 kr
1/3 09:43:39